Hakkımızda


Bir Hollanda - Türkiye ortak markası olarak, organik tekstil üretimi alanında hizmet veren uluslararası bir şirketiz. Uzun, yumuşak, güçlü ve organik pamuk lifleri ile meşhur Ege Bölgesi'nin ortasında, İzmir'de bulunan üretim tesislerimizde; bebek / çocuk, kadın ve erkek giyim üzerine üretim yapıyoruz. GOTS sertifikalı ve %100 organik olan ürünlerimizin tamamını kendi üretim tesislerimizde üretmekte olup 2010 senesinden bu yana organik pamuğun yanında, bambu ve tensel giyim ürünleri de üretmeyi sürdürüyoruz.Üretim tesisimiz ayda 50.000 ürün kapasitesine sahiptir. Kesim, dikiş, kalite kontrol ve paketleme gibi tüm süreçler tesis içinde, nitelikli ve eğitimli kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Organik kumaş, baskı ve nakış tedarikçilerimiz de gerekli denetimlerden geçmiş olup GOTS sertifikalıdır. Kısacası her sürecimiz organik ve sertifikalı olup sertifikasyon konusunda en yüksek standartı korumayı sürdürmekteyiz (GOTS,OE vb.).


Ekibimiz


Ekibimiz tekstil, üretim teknikleri, baskı, nakış ve giyim / tekstil üretimine dair tüm aşamalar konusunda oldukça deneyimli ve bilgili kişilerden oluşmaktadır. Her geçen gün büyüyen, en son üretim teknikleri ve moda trendlerini takip ederek hizmet vermeyi bir ilke haline getiren şirketimizin bir parçası olarak, çalışanlarımız takım çalışmasına büyük önem vermektedir. Tüm ekip arkadaşlarımız, giyim ve tekstil üretiminde yüksek kalite ve yüksek estetiğin ancak yüksek düzeyde bir takım çalışması ile elde edilebileceğinin bilincinde olarak siz müşterilerimize hizmet vermektedir.


Gizlilik ve Güvenlik Politikası


Tasarımdan grafik ve desene kadar, müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz üretimlerin tüm süreçleri tamamen gizli tutulmaktadır.


Bizi Ziyaret Edin!

Bize telefon, email ve görüntülü konferans yolları ile ulaşabileceğiniz gibi, Hollanda De Meern'de bulunan showroom / ofisimizi ziyaret ederek de bizlerle tanışabilirsiniz. Şayet İzmir'deyseniz üretim tesisimizi de ziyaret edebilirsiniz. Sizleri ağırlamaktan ve sizlere koleksiyon üretiminden fiyatlandırmaya kadar merak ettiğiniz her bilgiyi temin etmekten büyük mutluluk duyarız. 


Orimpex Tekstil
Orimpex Tekstil

İLETİŞİM

Orimpex Tekstil

Orimpex Organic Textiles

AOSB 10040 sok No:28

Çiğli - İZMİR / TURKEY

+90 0( 232 ) 431 02 76

info@orimpex.com.tr

ADINIZ *
TELEFON *
EPOSTA *
ADRES *
ÜLKE *
MESAJ *
Bizi sosyal medyada takip edin